Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
bazar Meblowy - meble stylowe
bazar Meblowy - meble stylowe
Bazar Meblowy powstał na początku 2008 roku. Od tego czasu stanowi dla nas – jego dwóch właścicielek, przebywających w nim na co dzień - zarówno spełnienie marzeń o własnym małym przedsiębiorstwie, jak i hobby. Naszym przesłaniem jest umożliwienie każdemu urządzenia własnego kąta tak, by był on stylowy i funkcjonalny, niezależnie od indywidualnych zasobów finansowych. Chcemy także inspirować do poszukiwania własnego stylu i zachęcać do realizacji oryginalnych pomysłów na wnętrze.
Naszą mocną stroną są wyjątkowo korzystne cenowo meble wypoczynkowe, które pochodzą od niemieckiego producenta. Oferujemy narożniki, sofy i fotele wykonane z różnych materiałów – od mikrofibry, poprzez alcantarę, po skórę ekologiczną oraz naturalną. Wszystkie z nich charakteryzują się wyskoką estetyką oraz nowoczesnym stylem (zapraszamy do obejrzenia zdjęć). Tym, którzy szukają szczególnie funkcjonalnych rozwiązań ze względu na ograniczony metraż, proponujemy narożniki z wbudowaną funkcją spania.
Oprócz opisanych wyżej nowych mebli wypoczynkowych, mamy w swojej ofercie szeroki wybór mebli używanych sprowadzanych z Niemiec. Od kompletów kuchennych czy sypialni, poprzez niepowtarzalne szafy, kredensy i komody, po drobne meblowe różności niespotykane w innych sklepach – wszystkie mają swój duży urok, i określane są przez klientów jako „meble z duszą”. Tym, którzy szukają czegoś więcej niż masowo produkowane, standardowe i niskiej jakości meble – oferujemy przedmioty niepowtarzalne, które przetrwają lata.
Trzecią kategorią, dzięki której zdobywamy rozgłos wśród klientów, są rozmaite elementy wyposażenia wnętrz, zwane przez nas po prostu „drobiazgami”. Są one także sprowadzane z Niemiec, w znakomitej większości używane, dzięki czemu zdobywają indywidualny charakter – każdy z nich ma swoją własną historię. Nigdy nie wiemy, co za skarby trafią do naszego sklepu – czy będzie to piękna porcelana, ręcznie malowana donica, japoński dzbanuszek, ciekawa lampa czy stylowy zestaw garnków... Dla wszystkich tych, którzy mogą poświęcić chwilę na poszperanie na naszych licznych regałach i półeczkach, Bazar Meblowy jest idealnym miejscem na wyszukanie czegoś wyjątkowego, co może całkowicie odmienić dom czy mieszkanie.
Ponieważ jednak nie jesteśmy w stanie wymienić nawet małej części wszystkiego, co można u nas znaleźć – serdecznie zapraszamy do odwiedzin! Zapewniamy, że prawie żaden klient nie opuszcza Bazaru Meblowego z pustymi rękami...
Strona internetowa:www.bazar-meblowy.pl
Wizytówka:www.bazar-meblowy-stylowe.meblewpolsce.pl
Adres e-mail:bazar.meblowy@gmail.com
Telefon:+48 519 703 229
Ulica:Zamenhofa 138
Kod i miasto:61-139 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia