Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
GRABO - Meble dziecięce i młodzieżowe
GRABO - Meble dziecięce i młodzieżowe
Zakład Grabo to czołowy producent wysokiej jakości płyt oraz elementów meblowych. Kilkanaście lat doświadczeń i produkcji dla największych renomowanych firm z branży meblarskiej w Polsce i Europie, pozwoliło nam na rozwój własnych technologii obróbki drewna, z czego postanowiliśmy skorzystać tworząc własne projekty mebli drewnianych. Łóżka, stoły, łóżka piętrowe - meble z duszą, ponadczasowo trwałe.

Meble produkujemy z najwyższej jakości, litego drewna. Znajdziecie zatem Państwo w naszej ofercie łóżeczka dziecięce, solidne i eleganckie stoły oraz łóżka do sypialni i zestawy mebli - wszystko z  litego drewna bukowego. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu nasze meble wykonywane są z niezwykłą precyzją i starannością. To gwarantuje ich wysoką jakość oraz solidność, która pozwoli Państwu  cieszyć się  nimi przez lata.

Nasze łóżeczka, stoły oraz inne rodzaje mebli drewnianych znane są już na rynkach zagranicznych: w Niemczech, Austrii, Szwecji, Anglii, Francji i Słowacji.
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe rodzaje łóżek, stołów, itp., oraz że bez przerwy poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze meble były jak najbardziej ergonomiczne i przyjazne w użytkowaniu.
 
Firma GRABO jest producentem ekskluzywnych i eleganckich mebli z litego drewna bukowego. Ujmują one skromną elegancją i niemal ascetyczną prostotą, wnoszą w każdą przestrzeń harmonię oraz niepowtarzalny styl i charakter. Oferowane wzory z łatwością komponują się zarówno z wnętrzami stylowymi jak i nowoczesnymi. Wszystkie elementy składowe wykonywane są na maszynach o najwyższych parametrach przez co pozwala to nam osiągnąć wysoką jakość.
Strona internetowa:www.meble-grabo.pl
Wizytówka:www.grabodzieciece.meblewpolsce.pl
Adres e-mail:sklep@grabo.com.pl
Telefon:tel./fax. +48 13 439 52 40

Ulica:Grabownica Starzeńska
Kod i miasto:36-207 Grabownica Starzeńska
Województwo:Podkarpackie
Dodatkowe zdjęcia