Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Meble Forever - meble dziecięce
Meble Forever - meble dziecięce

Meble Forever - Meble drewniane


Firma Meble Forever powstała, aby zaspokoić potrzeby i gusta klientów oczekujących mebli na najwyższym poziomie. Proponowane przez nas meble wykonane są z litego drewna brzozowego. Drewno brzozowe charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz posiada właściwości zdrowotne. Cechy te sprawiają, że doskonale nadaje się do produkcji mebli.

Prezentowana Państwu kolekcja mebli jest połączeniem najnowocześniejszego stylu z pięknem naturalnego masywnego drewna brzozowego. Dopełnieniem bryły mebla jest unikatowa ekologiczna procedura wykończenia go woskiem na bazie naturalnego wosku pszczelego. Każdy mebel wykonany jest z dbałością o detale. Wybór Meble Forever to zawsze wybór bez kompromisów. Nasze meble to 100% satysfakcji dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki naszym meblom zapewnicie sobie Państwo uczucie komfortu dla oka i ciała. Propnujemy Państwu także meble dębowe, łózka tapicerowane a także materace i stelaże.

Sklep internetowy mebleforever.pl zaprasza na zakupy, proponując bogatą ofertę mebli. Sprzedajemy meble tylko wysokiej jakości wykonania. Satysfakcja z zakupów to nasze główne założenie. Tutaj znajdziesz poszukiwane przez ciebie Meble. Zajmujemy sie także sprzedażą wysokiej klasy materacy. Znajdziesz u nas materace takich producentów jak KOŁO, JAPOL, MATERASSO. Zapraszamy!

Strona internetowa:www.mebleforever.pl
Wizytówka:www.mebleforever-mebledzieciece.meblewpolsce.pl
Adres e-mail:
Telefon:Tel: +48 604 435 535
Fax: +48 12 378 33 43
Ulica:Sikorskiego 24
Kod i miasto:32-050 Skawina
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia