Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Meubles - meble skórzane
Meubles - meble skórzane

Żyjemy w wyjątkowych czasach. Wyjątkowych pod każdym względem. Nawet jeżeli uznamy obydwa te stwierdzenia za ogólnikowe i powszechnie używane określenia, to nie zmienia to faktu, że taki właśnie nastał czas. Nieograniczonych niemal możliwości rozwoju naszych pasji i marzeń.

Możemy w kilka sekund odbyć podróż na nieznany nam kraniec świata i dokonać bezpośredniej rezerwacji miejsca w hotelu lub kupić tam interesującą nas książkę. Możemy zarezerwować miejsce w samolocie, który w ciągu kilkudziesięciu godzin dowiezie nas w pobliże tego miejsca. Możemy wynająć już dzisiaj samochód, którym dojedziemy dokładnie do miejsca docelowego. Możemy innej osobie w kilkadziesiąt sekund przesłać bity informacji na dziesiątki tysięcy kilometrów lub też pobrać interesujące nas informacje.

Wszystko to on line. Czyż to nie jest czas wyjątkowych możliwości.

Siedząc w wygodnym fotelu z laptopem na kolanach i kubkiem ulubionego napoju pod ręką - być może wszystkie te rzeczy kupiliśmy on line – przeglądamy internetowe katalogi mebli oraz dodatków wystroju wnętrz. Gdzie jesteśmy? W domu. Także, ale również jesteśmy w sklepie meblowym, dokonując zakupu lub szukając pomysłów na urządzenie naszego pokoju.

Realna i wirtualna rzeczywistość przenikają się dzisiaj w tak wielkim stopniu, że urzeczywistniają się wzajemnie. Urzeczywistniają w formie zrealizowanego marzenia. Bez względu na to czy dotyczy ono zakupu wakacyjnej wycieczki, produktów codziennego użytku, w tym żywności, czy też mebli.

Czy to nie jest dowód na wyjątkowość czasów w których żyjemy? Każdy zna własną odpowiedź na to pytanie. My w to wierzymy i stało się to rudymentem naszego działania i przesłaniem projektu który stworzyliśmy. MEUBLES wirtualny sklep meblowy. Sklepu internetowego z wyjątkowymi meblami ora dodatkami wyposażenia wnętrz.

Gorąco zachęcam do odwiedzin

Artur Kasprzak

Koordynator Projektu

Strona internetowa:www.meubles.com.pl
Wizytówka:www.meubles-mebleskorzane.meblewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@meubles.com.pl
Telefon:Info: +48 801 002 344
Fax: +48 33 488 04 10
Tel kom. +48 661 517 272
Ulica:Słowackiego 20
Kod i miasto:34-100 Wadowice
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia