Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Niepowtarzalne wnętrze? Wykreuj je szafą!
Niepowtarzalne wnętrze? Wykreuj je szafą!
Niepowtarzalne wnętrze? Wykreuj je szafą!

Funkcjonalne wnętrze powinno charakteryzować się odpowiednim rozplanowaniem przestrzeni. Już na etapie wybierania projektu domu czy mieszkania, powinniśmy wybrać taki, który ma odpowiednio przewidziane miejsca  na przestronne i pojemne szafy. Każdy lokal, niezależnie od wielkości i ilości pokoi powinien posiadać dobrze dobraną szafę, dostosowaną do potrzeb i stylu życia właściciela mieszkania.

Właściwie dopasowana szafa, potrafi wykreować wnętrze i nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.  Szafa  w zależności do architektonicznych uwarunkowań lub preferencji może być wnękowa, narożna, przyścienna, wolnostojąca, pawlaczowa czy poddaszowa. Odpowiednio dostosowana stanowi uzupełnienie wystroju, a poprzez swoją funkcję jest idealnym miejscem do przechowywania nie tylko ubrań, ale także wszystkich przedmiotów domowego użytku.

Czym należy się kierować przy projektowaniu i aranżacji idealnej szafy? Firma Indeco S.A. ma w swojej ofercie rozwiązania, które pomagają doskonale zagospodarować wnętrze szafy i przede wszystkim nadać jej indywidualny styl. Półki, szuflady, drążki, kosze, pantografy, uchwyty to elementy, dzięki którym uzyskamy  ład i porządek. Ponadto odpowiednio dobrany front i wieńczące je profile mogą nadać niepowtarzalny wygląd szafy i być ozdobą każdego wnętrza.

Więcej informacji na stronie internetowej www.indeco.pl

 
Firma INDECO S.A. jest czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO. Firma na rynku istnieje od 1995 roku i w ciągu 15 lat działalności zdobyła liczne tytuły m.in. Diamenty Forbes, Rzetelna Firma, Gazele Biznesu czy Złoty Certyfikat Rzetelności. Indeco SA eksportuje swoje produkty na rynki Europy Środkowej i Wschodniej od początku działalności, a od 2004 roku również na rynki Europy Zachodniej.