Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Umiejętne wykorzystanie garażu
Umiejętne wykorzystanie garażu
Umiejętne wykorzystanie garażu

Opony, narty, torby podróżne, narzędzia, sprzęt sportowy, bagażnik samochodowy, narzędzia ogrodowe… To tylko niektóre z niezbędnych rzeczy, które zazwyczaj znajdują się w naszych garażach. I przeważnie zajmują miejsce przy ścianach, poupychane w małych szafkach lub pochowane w zwykłe worki.

Garaż to dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy  i warto zaplanować w nim odpowiednio dostosowaną szafę. Pomoże nie tylko wprowadzić ład i porządek, ale przede wszystkim szybko okaże się, że szafa w garażu to nie egzotyczne a bardzo praktyczne rozwiązanie.

– Proponujemy zindywidualizowane rozwiązania. Zamontowanie wnękowej szafy, na całej długości ściany garażowej ze specjalnie dobranymi frontami i drzwiami przesuwnymi, które będą pasowały charakterem i kolorem do garażu. Ważne jest, aby szafa garażowa była wykonana z odpowiedniego materiału, na którym nie będzie widać zabrudzeń. – mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w zwykle ciasnym pomieszczeniu garażowym ponieważ nie potrzebują dodatkowej przestrzeni koniecznej przy ich otwieraniu, jak w przypadku drzwi uchylnych. W ten sposób oszczędzamy miejsce i zmniejszamy ryzyko uszkodzenia auta.

Przy projektowaniu szafy, istotne jest także odpowiednie dostosowanie wnętrza szafy, w zależności od ilości i gabarytów rzeczy w niej przechowywanych. Funkcjonalnie zaaranżowany system szerokich i wygodnych półek, pozwoli na komfortowe przechowywanie rzeczy. - Dodatkowo wybierając proste profile (np. model Hudson) nadamy szafie garażowej solidny charakter, świetnie sprawdzający się w takim pomieszczeniu. – podpowiada ekspert firmy Indeco S.A.

Co więcej szafy INDECO nadają się do pomieszczeń gospodarczych okresowo zalewanych wodą, ponieważ mogą być w nich zastosowane drzwi podwieszane, bez torów dolnych.


Więcej informacji na stronie internetowej www.indeco.pl

 
Firma INDECO S.A. jest czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO. Firma na rynku istnieje od 1995 roku i w ciągu 15 lat działalności zdobyła liczne tytuły m.in. Diamenty Forbes, Rzetelna Firma, Gazele Biznesu czy Złoty Certyfikat Rzetelności. Indeco SA eksportuje swoje produkty na rynki Europy Środkowej i Wschodniej od początku działalności, a od 2004 roku również na rynki Europy Zachodniej.