Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Poradnik - najnowsze
Na co najczęściej zwracają ludzie uwagę kupując samochód, rower czy zabawkę dla dziecka? Czym kierują się wybierając dany produkt? Najważniejszą cechą nabywanego artykułu jest bezpieczeństwo, jakie daje on kupującemu. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Kart-Map – producent mebli metalowych. I to właśnie dlatego wszystkie produkty spółki charakteryzują się bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz ergonomią użytkowania.
Więcej
Podstawowymi kryteriami wyboru mebli do mieszkania powinny być ich funkcjonalność oraz względy estetyczne. Proporcje między tymi elementami oraz kwestia wyboru tego, co dla nas ważniejsze, to rzecz indywidualna. Są jednak ogólne zasady, o których dobrze jest pamiętać i które mogą nam ułatwić to trudne zadanie.
Więcej
Nowoczesne, stylowe i tradycyjne propozycje urządzenia przedpokoju, holu. Przedpokój - hol jest przecież zapowiedzią tego, co znajduje się dalej... Warto więc poświęcić mu nieco więcej uwagi przy urządzaniu domu.
Więcej

Urządzenie łazienki zawsze sprawia wiele trudności. Trudno bowiem zdecydować i wybrać odpowiednie produkty i przedmioty zwłaszcza, że jest ich bardzo dużo na rynku. 

Więcej
Jak odpowiednio urządzić biuro, gabinet prezesa, sekretariat, księgowość czy też inne pomieszczenia biurowe, by wszystko ze sobą współgrało, było funkcjonalne i jednocześnie dopasowane do charakteru prowadzonej przez firmę działalności? Co powinno się w nim znaleźć i jak sprawić, by pomieszczenie było z jednej strony eleganckie i reprezentacyjne, z drugiej wygodne i urządzone z zasadami ergonomii?
Więcej
We wnętrzarskiej modzie kuchennej co pewien czas furorę robi nowy styl. Stare nie odchodzą jednak w niepamięć i wciąż mają swoich zwolenników. W ofercie projektantów są zarówno wnętrza inspirowane dawnymi wiejskimi siedzibami, jak i kuchnie urządzone z nowoczesnym minimalizmem.
Więcej
Dla rozwoju dziecka ważna jest nie tylko miłość rodziców, ale i otoczenie, w jakim ono dorasta. Pokój dziecka powinien być funkcjonalny, pogodny i zapewniać poczucie bezpieczeństwa. Dziecko rośnie, a wraz z wiekiem zmieniają się jego potrzeby i zainteresowania. Wyraźnie widać to po wyglądzie dziecięcych pokojów.
Więcej
Mistrzowie florystyki proponują na wiosnę chryzantemy gałązkowe, santini i bez pąkowe w charakterystycznych kolorach wiosny. Przeplatają soczyste zielenie z jasnym różem, bielą oraz różnymi odcieniami żółci.
Więcej
Nie ma jednego obowiązującego stylu. Dzięki temu swoją łazienkę możemy urządzić w stylu, który nam najbardziej odpowiada, od wnętrz rustykalnych i etnicznych po high-tech.
Więcej
Funkcjonalne wnętrze powinno charakteryzować się odpowiednim rozplanowaniem przestrzeni. Już na etapie wybierania projektu domu czy mieszkania, powinniśmy wybrać taki, który ma odpowiednio przewidziane miejsca  na przestronne i pojemne szafy. Każdy lokal, niezależnie od wielkości i ilości pokoi powinien posiadać dobrze dobraną szafę, dostosowaną do potrzeb i stylu życia właściciela mieszkania.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch, Komplety wypoczynkowe
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch, Komplety wypoczynkowe

Zobacz wizytówkę
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch - Stoły, Krzesła, Oświetlenie, Dywany
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch - Stoły, Krzesła, Oświetlenie, Dywany

Zobacz wizytówkę
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy